top of page

Kullanım Şartları

ŞİRKET BİLGİLERİ

Doğkar Gıda Maddeleri Üretim Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Şirket Merkezi: Köseköy Mahallesi İstiklal Caddesi No:31 Kartepe/KOCAELİ

Vergi Numarası: Alemdar / 3080523883

TELİF HAKKI VE MARKALAR

https://www.nusspo.com.tr ("Site") sitesinin sahibi, söz konusu siteyi bilgilendirme, iletişim ve eğlence amaçlarıyla oluşturmuş ve kişisel ve ticari olmayan amaçlarla Kullanıcıların hizmetine sunmuş olan Doğkar Gıda Maddeleri Üretim Sanayi ve Ticaret A.Ş.dir ("DOĞKAR").

DOĞKAR markası, internet sitesinin web sayfalarında gösterilen DOĞKAR ürünleri ve promosyon markaları (ilgili logolar da dâhil) ve bunlarla ilgili tüm diğer ayırt edici isimler, temsiller ve sloganlar (“DOĞKAR Markaları”) DOĞKAR’a ait diğer şirketlerin münhasır mülkiyetindedir; bunların herhangi amaç veya araçla kullanımı veya çoğaltılması açıkça ve kesinlikle yasaktır ve DOĞKAR tarafından yasa uyarınca mahkemeye taşınacaktır.

Sitede oluşturulmuş, üçüncü şahıslara ait ticari markalar, logolar ve karakterler, kullanımları için yetki vermiş kendi sahiplerinin münhasır mülkiyetindedir ve çoğaltılmaları yasaktır.

Siteyi oluşturan web sayfaları ve bu sayfaların içindekiler (metinler, görseller, grafikler ve sesler de dâhil olmak, ancak bunlarla sınırlı kalmamak üzere) DOĞKAR tarafından telif hakkıyla korunmaktadır veyahut kullanımı için gerekli izinler alınmış materyalleri içermektedir; dolayısıyla bunları herhangi şekilde ve herhangi yöntemle (kısmen veya tamamen) çoğaltmak, kopyalamak, yayınlamak ve iletmek yasaktır.

Site ya da herhangi bölümünün çoğaltılmış suretleri ticari amaçla satılamaz veya dağıtılamaz.

Sitedeki materyalin indirilmesi, ancak indirilen materyalin kişisel ve ticari-olmayan amaçlarla kullanılması şartıyla kanuni sayılır; tüm diğer amaçlar için yapılan işlemler kesinlikle yasaktır. Bu sitede yer alan hiçbir şey, DOĞKAR ticari markalarının, metin, görsel, grafik, ses ve yukarıdaki paragraflarda belirtilen herhangi diğer mülkiyet öğesinin kullanımına dair üçüncü şahıslar lehine açık veya örtük bir lisans/izin olarak yorumlanamaz.

Kullanıcılar tarafından Siteye sonradan materyal gönderilmesi, bu amaçla oluşturulmuş ve açıkça belirtilmiş bölümlere materyal gönderme şartlarını tesis eden özel yönetmeliklere tabidir; göndermeden önce bu yönetmeliklerin dikkatlice okunması önerilir.

DOĞKAR Site içeriklerini seçme ve güncelleme konusunda azami ihtimam göstermektedir; her halükârda, gösterilen bilgilerin eksik veya değiştirilmiş olması veyahut herhangi türden hata içermesi durumunda DOĞKAR herhangi mesuliyet kabul etmez.

DOĞKAR ayrıca Siteye erişimleri, Siteye erişememeleri veyahut Sitenin izin verdiği durumlarda materyal indirmeleri sonucunda, Kullanıcı bilgisayar ekipmanlarının virüslerden göreceği zarar da dâhil olmak üzere, Kullanıcıların uğrayabileceği herhangi zarar konusunda hiçbir mesuliyet kabul etmez.

GİZLİLİK POLİTİKASI

Gizlilik Politikamızı okumanızı öneririz.

ÇEREZ POLİTİKASI

Çerez Politikamızı okumanızı öneririz.

bottom of page